Задать вопрос

Стрічка термоусадкова

ТЕРМОУСАДКОВА СТРІЧКА «ЦРТ-90»
SHRINK SLEEVE “CRT-90”

Стрічка являє собою дубльований двошаровий матеріал на основі зшитого поліетилену та термоплавкого адгезиву. Висока еластичність стрічки та ступінь усадки в поздовжньому напрямку (до 50%) забезпечує використання таких матеріалів для ручної ізоляції складних криволінійних відрізків трубопроводів, відводів, переходів колін різних діаметрів.

Товщина стрічки після повної усадки-2,0-3,0 мм. Ширина 100-225 мм.

Температура експлуатації – від -50 °С до + 90 °С.

Температура прогріву труби - не вище 80° С.

Стрічка використовується також для ізоляції лінійної частини трубопроводів різних діаметрів, при цьому відрізок труби зі змонтованою стрічкою прогрівається полум'ям по зовнішній поверхні стрічки. При цьому йде процес термоусадки та плавлення клеєвого шару на трубі та в напустці.

Покриття за своїми характеристиками не поступається заводській ізоляції з екструдованого поліетилену.

РЕМОНТНІ МАТЕРІАЛИ ЦРТ

Ремонтні матеріали, виготовлені із термостійких полімерів, служать для ремонту пошкоджень заводської ізоляції на основі екструдованого поліетилену та проведення ізоляційних робіт термоусадковими манжетами та стрічками.

Ремонтна латка - це двошаровий рулонний матеріал, який складається з термостійкого полімерного шару та клеєвого адгезиву з температурою плавлення до +70°С.

лей - розплав виготовлений із композицій сополімерів, які забезпечують високу адгезійну стійкість покриття з металом та поліетиленом, стійкість до здвигових зусиль.

Нанесення   матеріалів   на   пошкоджену  ділянку   проводиться   на   підготовлену поверхню, прогріту до температури 80°С. Розмір ремонтної заплати повинен  бути не менш ніж 15x15 см. При наскрізних пошкодженнях покриття обов'язково необхідно нанести на металеву поверхню праймер. Матеріал перед нанесенням прогрівається спочатку в наклеєному шарі латки, потім з боку основи та прокатується спеціальним валиком.