Задать вопрос

Полімерні ізоляційні матеріали ПОЛІС

ПОЛІМЕРНІ ІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
«ПОЛІС»
POLYMER ANTICORROSIVE NAPE “POLIS”

Полімерні ізоляційні матеріали: ізоляційна стрічка «ПОЛІС–1» полімерна захисна обгортка «ПОЛІС–О» (ТУ У 35189000.02-07) розроблені та використовуються в складі комбінованих покриттів на основі бітумно-полімерних мастик та полімерних стрічок і відповідають вимогам ДСТУ 421 9-2003.

Конструкція покриття складається з чотирьох шарів, загальною товщиною не менше 4,2 мм.

1-й шар – бензино-бітумний праймер, нанесений на підготовлену поверхню сталевого трубопроводу;

2-й шар – бітумно-полімерна мастика, загальною товщиною не менше ніж 3,0 мм;

3-й шар – полімерна ізоляційна стрічка «ПОЛІС–1»,товщиною (0,5-0,6 )мм;

4-й шар – захисна полімерна обгортка «ПОЛІС–О», товщиною 0,6 мм;

Матеріали «ПОЛІС», які виготовлені екструзійно-каландровим способом із композицій світло-стабілізованого поліетилену, мають підвищені фізико-механічні властивості, високу термостійкість, а також характеризуються відсутністю усадки в поперечному напрямку. Температура нанесення: від -30°С до +40°С.

Високі захисні властивості ізоляційних матеріалів із поліетилену забезпечують не тільки надійність та якість проведення протикорозійних робіт при підземній прокладці трубопроводів, а також економію матеріалів (більше 1000 м.п. в одній тонні) порівняно з ПВХ-стрічками.

Надійність та якість ізоляційних робіт при нанесенні комбінованих покриттів залежить в першу чергу від ізоляційних машин, які використовуються при цьому, якості підготовки труби та температури навколишнього середовища.

Матеріали сертифіковані в системі УкрСЕПРО.