Задать вопрос

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Спеціалізоване монтажне управління № 24" одне з найстаріших в галузі будівництва магістральних газо і нафтопроводів та інших об’єктів нафтогазового комплексу України та країн бувшого СРСР, створене майже 40 років тому, яким за роки своєї багаторічної діяльності збудовані найважливіші об’єкти, що експлуатуються сьогодні чисельними підприємствами паливно-енергетичної галузі нашої Держави.

ПрАТ "СМУ № 24" успішно виконує роботи по будівництву газопроводів, нафтопроводів, водопроводів будь-яких діаметрів та категорій складності, компресорні, газорозподільні, насосні станції та інші споруди об’єктів нафтогазового комплексу та водного господарства України.

ПрАТ "СМУ № 24" має у своєму розпорядженні власне виробництво ізоляційних матеріалів для антикорозійного захисту нафто та газопроводів: полімерні ізоляційні стрічки та обгортки ”ПОЛІС” та термоусадкові двошарові манжети ”ЦРТ-70”та стрічки ”ЦРТ-90”які використовуються для ізоляції зварних стиків трубопроводів, відводів, колін та переходів.

Цех нестандартного обладнання на власній промисловій базі дозволяє здійснити виробництво та монтаж різних видів продукції на замовлення.

В рамках технічного співробітництва з німецькою компанією Rädlinger primus line GmbH  в 2008 році ПрАТ "СМУ № 24" стало ексклюзивним дилером та почало впровадження на Україні технології з новими сучасними підходами безтраншейного обслуговування та відновлення  трубопроводів різного призначення. Завдяки цій технології всередині зношеної труби  прокладається полімерно-тканий рукав в вигляді гнучкої армованої пластмасової труби з максимальним обсягом  протікання, максимальним строком експлуатації до 50 років, стійкістю до руйнувань  та високою надійністю.

Підприємство пропонує з'єднання для водо та газорозподільчих мереж  виробництва компанії БАНИД& ДЕБОРЕН, Франція, і в тому числі інноваційну комплексну систему протиаварійної безпеки газових мереж. Продукція забезпечує високу експлуатаційну надійність газорозподільчих мереж і їх захист в аварійних випадках.

Комплексний підхід, співпраця з партнерами,  використання кадрового і технічного потенціалу  сприяють реалізації проектів у сфері проектування,  будівництва, ремонту і реконструкції всіх інженерних комунікацій - як внутрішніх, так і зовнішніх; як наземних, так і підземних з виконанням таких спеціалізованих робіт, як виробництво та монтаж нестандартного обладнання, робіт підвищеної небезпеки.

До Замовників Товариства відносяться: Дочірні підприємства НАК ”Нафтогаз України”, Держводгосп України, НАЕК ”Енергоатом” та інші структури.
Запрошуємо до взаємовигідного співробітництва структури, підприємства та організації, які працюють в нафтовій, газовій промисловості, будівництві, ТЕК та ЖКГ.

Репутація компанії -
головне її надбання та запорука успіху в майбутньому!