Задать вопрос

Проекти відновлення труб

Безтраншейне відновлення трубопроводів високого для газу, води та нафти

Ви уявляєте встановлення газопроводу високого тиску під автотрасою без необхідності проведення земельних робіт та зупинки транспорту на години або навіть дні?

Ви вважаєте за можливе встановити трубопровід питної води під річкою без переривання кораблесполучення та не заважаючи рухові кораблів?

Ви вірите, що реально можна належним чином вдосконалити існуючий трубопровід в межах міста, де інтенсивність забудови дуже висока, а доступ до старого трубопроводу отримати неможливо?

Наша відповідь – так! Адже ми вже багато разів успішно реалізовували це на практиці!

Процес

При підготовці старої труби до санірування,  проводиться  її обстеження за допомогою відеокамери. Інспекційний робот має також спеціальний інструмент, що відшліфовує гострі краї на переходах труб або на зварювальних швах. Після цього труба прочищається свабом. У підготовлену в такий спосіб трубу може бути втягнутий рукав Примус Лайн® із синтетичного матеріалу. Біля стартового котловану встановлюється барабан із гнучкою синтетичною трубою Примус Лайн®, а у біля фінішного - канатна лебідка. Після монтажу напрямних роликів рукав Примус Лайн® втягується в стару трубу зі  швидкістю до 400 м/год.

Закріплення з'єднувачів на напірному  трубопроводі  Примус Лайн® завершує установку. Після випробування  тиском (приймання) Примус Лайн® лінія знову може бути використана.

ПРОЕКТИ

Газовий проект:

Газопровід високого тиску на курорті Bad Gandersheim, E.ON Avacon AG.

Оновлюваний газопровід перетинав медичний центр Bad Gandersheim. З мінімальними громадськими інженерними роботами та максимальною безпекою, новий газопровід  було встановлено майже непомітно для пацієнтів курорту.

Primus Line® DN 300, PN25
Загальна довжина: 500м

Водяний проект:

Подвійний дюкер водопроводу питної води під р. Ельба, DREWAG Stadtwerke Dresden GmbH, суспільна корисність.

Ремонт подвійного дюкеру водопроводу питної води під рікою Ельба.  DREWAG Stadtwerke Dresden GmbH постачає питну воду майже для 500,000 жителів. Двосторонній водопровід питної води збудований в 1929 році з використанням методу відкритого будівництва представляє собою основну частину мережі постачання.

З метою економії часу й коштів, замовник і конструкторська фірма вибрали технологію Примус Лайн®.

Primus Line® DN 500, PN 10
Загальна довжина: 2 х 220 м

Нафтовий проект:

Трубопровід сирої нафти на нафтовому родовищі Ruehlermoor, ExxonMobil Production Deutschland GmbH.

Оновлюваний нафтопровід проходив через нафто родовище Ruehlermoor в адміністративному районі м. Меппен. ExxonMobil Production Deutschland GmbH був переконаний в концепції та методології Primus Line® та досяг неймовірного збереження коштів в порівнянні з можливим використанням сталевих труб.

Primus Line® DN 250 und DN 200, PN 32
Загальна довжина: 2,200 м

Перелік наших проектів великий. В основі нашого успіху лежить технологія, що підкуповує своєю технічною витонченістю й переваги якої провадять належне враження. Великі міжнародні проекти підтверджують значимість Примус Лайн®.

Примус Лайн® швидко завойовує глобальний ринок: переваги інноваційної технології очевидні й переконують фахівців. Успішно проведені проекти в Німеччині й в інших країнах підтверджують функціональність і якість нової системи. Поряд з Німеччиною, Австрією й Швейцарією, Примус Лайн® був дотепер   задіяний у Росії, Італії, в Угорщині, де він також одержав отримав вражаючі відгуки.

Фірма Редлингер Примус Лайн ГМБХ представлена на міжнародних галузевих виставках, з метою дати іноземним забудовникам і власникам будівельних фірм можливість детально ознайомитися із Примус Лайн® прямо на місці. У роботі над своїми власними проектами Ви теж зможете використати переваги продукції Примус Лайн®. За рахунок низьких капітальних вкладень і простої реалізації Примус Лайн® становить інтерес і для партнерів по торгівлі й збуту.

Природний газ: проект E.ON Ruhrgas AG і ВАТ "Газпром" у Сибіру

Газовий проект:

Газопровід під рікою Обь в сибірській тайзі. ВАТ «Газпром», ВАТ «Томсктрансгаз»

Газпром шукав належне технічне рішення для раціонального відновлення газопроводу, який пролягає по дну ріки Об вже 40 років. Це рішення було знайдено за допомогою технології Primus Line®.

Проект має величезне значення для економічного розвитку міста Колпащево. Завдяки вдалій реалізації із застосуванням системи Primus Line®, газо- та теплопостачання для міста забезпечено на довгостроковий період із набагато нижчими ціновими умовами для під’єднаних користувачів.

Primus Line® DN 150, PN 25.
Загальна довжина: 2,500 м.