Задать вопрос

Сфери застосування технології

Нові горизонти в технології санації й ремонту!
Величезний потенціал для економії засобів та коштів при підземних роботах!

У житлових районах і промислових спорудженнях є велика кількість ліній водо-, газо- і енергопостачання, а також видалення відходів. Найчастіше це трубопроводи, не обновлялися із часу прокладання. Тому за наступні роки й десятиліття мають бути великі заходи щодо санації труб, що звичайно вимагають від комунальних господарств і власників різних підприємств великих інвестицій.

Потрібні інноваційні концепції й технології, не тільки здійсненні з технічної точки зору, але   бюджетні кошти, що й заощаджують, носії витрат.

Система Примус Лайн® фірми Редлингер виконує ці вимоги, роблячи при цьому належне враження як на інженерів, так і на економістів.

Сфери використання

Вода

Маючи німецькі й міжнародні ліцензії, Примус Лайн® задовольняє самим високим вимогам до гігієни, і тим самим годиться й для питної води. Використання клею, що й випливають із нього проблеми бактеріального зараження повністю  відпадають.

Питна вода, гаряча вода, вода для господарчих потреб, стічна вода, морська вода.

Внутрішнє покриття
Спеціальна гнучка поліетиленова суміш, що одержала отримала німецькі й міжнародні ліцензії.

Газ

Розроблене нашою фірмою внутрішнє покриття, спеціально розраховане на низьку газопроникність і високу стійкість до газових конденсатів, гарантує дуже високу якість і довговічність напірного трубопроводу.

Природний газ, солодкий газ, кислий газ, газова суміш.

Внутрішнє покриття
Термопластиковий уретан із украй низьким рівнем прониканням газу.

Нафта та нафтопродукти

Транспортування нафти із Примус Лайн® також зовсім  безпечно. Внутрішнє покриття абсолютне стійко стосовно  ароматичних і аліфатичних вуглеводнів. Завдяки гладкій поверхні внутрішнього покриття утворюється набагато менше відкладань, чим в трубах з високоякісної сталі.

Сира нафта, очищена нафта, паливні мастила, пальне, нафтові шлаки.

Внутрішнє покриття
Нафтостійкий внутрішній шар  на основі термопластичного уретану.

Постачання

Завдяки своїй незначній вазі Примус Лайн® може бути в великих кількостях і за найкоротший час перевезений на потрібне місце й установлений. Таким чином, Примус Лайн® годиться й у якості обвідної труби для підтримки постачання водою, газом, пальним і ін. під час проведення  будівельних робіт.

Інше

Шлаки, шлами, піщано-водяні суміші, органічні речовини.