Задать вопрос

Рукав полімерний

Рукав полімерно-тканий

Примус Лайн – гнучкий полімерно-тканий рукав®
Гнучка високотехнологічна система для ефективного ремонту трубороводів

Покриття спеціальними синтетичними матеріалами проводиться по індивідуаль- них вимогах безпосередньо в одну стадію.

Внутрішнє покриття складається з термопластичних синтетичних матеріалів, є вкрай гладким і, завдяки більш низької гідравлічної шорсткості, має менший опір, ніж традиційні матеріали - такі, як наприклад, сталь. Зовнішнє покриття складається зі стійкого до зношування ПЕ. Висока якість продукту забезпечується завдяки переробці самих добротних матеріалів на німецькому підприємстві  й безупинно перевіряється під час виробництва.

Перехід від гнучкого напірного трубопроводу Примус Лайн® на сталь, чавун та інші матеріали здійснюється за допомогою спеціально розроблених з'єднувачів Примус Лайн®.

Технічні дані

Діаметр мм Ду
150-500
 
Макс. робочий тиск атм
атм
25
40
1-шарова тканина
2-шарова тканина
Макс. тиск розриву атм 200 1-шарова тканина
Товщина стінки мм
мм
6,5
9,0
2-шарова тканина
Вага кг/м 1,6-9,2 в залежності від
діаметру
Стійкість до стиранню зовні мм³ 10,5  
Макс. довжина втягування м 2 000  
Макс довжина рукава на одному барабанові м 4 500 в залежності від
діаметру

Порівняння міцності на розрив

  • Полиэтилен високої щільності HD: 30 Н/мм2
  • Сталь ST 37: 370 Н/мм2
  • Кевлар: 2920 Н/мм2

Матеріали

Примус Лайн®  має високу гнучкість і малу вагу, маючи при цьому більш  високу міцність і стійкість матеріалу до стирання чим у сталевої труби. Ці властивості досягаються тільки завдяки використанню арамидних волокон кевлар®, безшовному переплетенню ниток цього волокна й багатокомпонентному покриттю (усередині воно стійко стосовно    середовищ, що транспортуються, а зовні - до стирання). Кевлар®  має найвищу  міцність на розрив стосовно   ваги із усіх доступних волокон. Сприятливе співвідношення міцності й ваги означає, що всюди, де вага відіграє вирішальну роль, будівельні елементи з кевлара® забезпечують необхідну міцність і, у той же час, у багато разів легше елементів з інших матеріалів.

Сполучна техніка:

Високонапірний з'єднувач складається з формованої  внутрішньої втулки та зовнішньої гільзи, яка складається  із двох частин. Внутрішня втулка й зовнішня гільза монтуються на Примус Лайн®. Зовнішня гільза має на внутрішній стороні сталеву оболонку, що не деформується.

Смола, яка впресовується насосом у вентиль зовнішньої гільзи, проштовхує сталеву оболонку й, тим самим, Примус Лайн® у контури внутрішньої втулки. Таким чином, після затвердіння смоли утворюється надійне з'єднання. Залежно від  бажання клієнта, внутрішня втулка виготовляється із фланцевим або з  кінцем, що приварюється. Трійники й інші відводи можуть бути приєднані звичайною трубопровідною технікою.